קורס אילוף כלבים בדרך המרקר טריינינג

ההזדמנות שלך להגשים חלום, לצלול לתוך עולם הכלבים ולהפוך את האהבה שלך למקצוע

חולמים להכנס לעולם הכלבים?

בואו לגלות איך כלבים חושבים, מרגישים ולעזור להם לחיות בהרמוניה עם המשפחה שלהם.

אם גם אתם:

אוהבים כלבים ורוצים להתפרנס מהעבודה איתם, ומרגישים שזה הזמן להעז, להגשים חלום ולעבוד במה שאתם אוהבים, בואו לעשות צעד משמעותי לקריירה כמאמני כלבים, עם הסמכה ברמה בינלאומית ובגישה ייחודית, וללמוד בשעות נוחות ומאפשרות ובאווירה נעימה ומשפחתית.

קורס הכשרת המאלפים במרקר טריינינג הוא ההזדמנות שלך להגשים חלום, לתת ביטוי לכישורים שלך ולזכות במקצוע מספק ומתגמל. ללמוד להבין את התנהגות ושפת הכלבים, לדעת לתקשר איתם ביעילות, ללא שימוש בכלים שנועדו להכאיב, להלחיץ או ליצור כל סוג של אי נעימות לכלבים – אלא באמצעות תקשורת בריאה המבוססת על כבוד והרמוניה.

הקורס משלב בין שיטות העבודה המתקדמות ביותר בעולם הכלבנות ובמהלכו תקבלו כלים לעבוד בצורה מקצועית, מדויקת והומאנית, תוך שיתוף פעולה מלא עם הכלב. במהלך השנים הוכשרו במרקר טריינינג מאות מאמני כלבים, שהמשיכו לדרך עצמאית כמאמני כלבים פעילים ומסייעים לכלבים ולבעליהם לפתור בעיות התנהגות שונות, ולהתנהל יחדיו באמון ובכבוד הדדי.

הקורס מתאים בראש ובראשונה לכל מי שאוהב כלבים, מעוניין לדעת לאמן אותם בשיטות אפקטיביות והומניות, במסגרת לימודים שמאפשרת עבודה או עיסוק מקביל ובאווירה משפחתית, חמה ותומכת. מתעניינים בקורס? קבעו איתנו עוד היום פגישת ייעוץ, נשמח לתת לכם פרטים נוספים ולענות כל על שאלה.

איפה?

בית מרקר טריינינג, שד' בן צבי 84, תל-אביב

מתי?

ימי שני וחמישי בין השעות 18:00-21:00

כמה?

21,450 ש"ח,(13 תשלומים של 1,650 ש"ח)
*דמי רישום: 350 ש"ח

תשמעו מה התלמידים שלנו מספרים

רוצים לדעת מה חושבים עלינו?
קראו חוות דעת של סטודנטים בוגרי קורס אילוף כלבים בדרך המרקר

f02a4053b4faa97a8371732431cf2b97_148X148

"גיליתי קהילה מדהימה של מאלפים וחברים שתומכים לאורך כל הדרך וממשיכים לתמוך גם כשהקורס נגמר.

מעבר לזה, גיליתי בית ספר שעומד מאחורי תלמידיו ודואג לכך שכל אחד יממש את הפוטנציאל האישי שלו ושל העתיד המקצועי שלו.

למדתי המון על כלבים ועל החיים בכלל ואני ממליצה בחום לכל מי שחושב ללמוד אילוף, לבוא ללמוד במרקר טריינינג ולהצטרף לקהילה מדהימה ותומכת שלא מפסיקה ללמד, ללמוד ולהתפתח"

אוריין בונפיל

asaf-tal

"הגעתי למרקר מתוך אהבה גדולה לכלבים, רצון להבין ולהקשיב להם ולשפר את התקשורת שלי עם הכלבה החרדתית שלי. לאחר סקר וראיונות ל 8 בתי ספר שונים, החלטתי שמרקר זה המקום בשבילי.

למה? קודם כל בגלל ההבנה שלא צריך להשתמש בכוח כדי להניע כלב. אין סיבה להעניש ואפשר לחנך גם אחרת. במרקר יש אווירה של בית, מקבלים אותך בשמחה כשאתה מגיע, חונכים ומחזקים אותך איפה שנדרש ואף שאלה היא לא מיותרת!

ממליץ לכל מי שרוצה ללמוד אילוף לבקר בבית הספר, בעיקר באחד מהשיעורים המעשיים, ולהתרשם מהאנושיות והמקצועיות של אנשי הסגל."

אסף טל

d10482776e820d1d996138cee668f342_146X146

"אני חייבת לכתוב כדי שאנשים יבינו, אין שום גוף לימודי אחר בארץ שמספק לימודי אילוף וטיפול התנהגותי ברמה הזו בארץ.

לא מבחינת טכניקה, לא מבחינת גישה, לא מבחינת דיוק עבודה ובטח שלא מבחינת קשב בלתי פוסק לכלב ומאה אחוז התחשבות בו בכל שלב. תודה 3>".

ליטל לוק

האינטרס שלנו - שתצליחו!

כפי שאנו מבקשים מכם לראות באמת את הכלב ואת האדם שלצידו, כך חשוב לנו לראות כל תלמיד. לצורך כך יצרנו מעטפת תמיכה, בקרה, העמקה ותקשורת בין התלמידים לבין סגל ההוראה, המאלפים הוותיקים וקהילת בוגרי מרקר:

מה נלמד בקורס?

השלב העיוני

נבין לעומק - מהו כלב? נגלה את עולמם של חברינו הטובים ביותר, נבין היטב התנהגות ותקשורת כלבית ונעמיק בתאוריות למידה. נלמד את טכניקות העבודה השונות ואיך בונים תהליך לימוד נכון

השלב המעשי

נתחיל ליישם את תאוריות הלמידה וטכניקות העבודה שלמדנו תוך התנסות בעבודה עם מגוון רחב של כלבים ונמקצע את המיומנויות שלנו. נלמד לאבחן בעיות התנהגות מורכבות ולבנות תוכניות עבודה יעילות בהתאם

סטאז'

פרקטיקה - נלמד לעבוד מול בעלי כלבים במקרים אמיתיים. נרכוש ניסיון בהנחיית לקוחות ונעמיק בבניית תהליכים מורכבים ומאתגרים לשינוי התנהגותי. נלמד גם איך להקים עסק, לשווק את עצמנו ולהצליח כמאלפים עצמאיים

הרגע שאחרי

במהלך הקורס סטודנטים מגלים שהם למעשה נכנסו למשפחה - מרקר טריינינג היא לא רק אקדמיה אלא קהילת המאלפים התומכת והמקצועית ביותר בארץ. בוגרי האקדמיה מקבלים ליווי וייעוץ אישי, מקצועי ושיווקי שיעזור להם להצטיין בתחומם

רוצים להצטרף?

שאלות נפוצות

איזה תעודה מקבלים?

תעודת מאלף ומטפל התנהגותי בכלבים בדרך המרקר טריינינג. מקצוע האילוף בארץ עדיין לא ממוסד - לכן חשוב מאוד לבחור היטב את המוסד בו תלמדו. שמה של האקדמיה הולך לפניה וכבוגריה תוכלו להנות מביקוש גבוה. בנוסף, קורס ההכשרה במרקר יקנה לכם את הידע והמיומנויות להצטיין בתחום.

האם אוכל לעבוד כמאלף שכיר?

בהחלט! על סמך הידע, הניסיון והמיומנות שלכם תוכלו להשתלב בעבודה בעמותות, פנסיונים וכלביות שונות בהם לעיתים ניתנת עדיפות לבוגרי ההכשרה במרקר טריינינג.

עם אילו כלבים עובדים? באילו גילאים?

תפקידנו הוא לתת לכם את הכלים להתמודד היטב עם כל אתגר, לכן תתנסו בעבודה עם מגוון רחב של כלבים. בין אם מעורב, גזעי, צעיר או מבוגר, כל כלב הוא שונה ומצריך התייחסות שמותאמת לו. כולם מסוגלים ללמוד וכולם מתקבלים באהבה!

למה לא מלמדים במרקר את כל השיטות?

אנו מלמדים את כל השיטות וטכניקות העבודה הדרושות למאלף ומטפל התנהגותי מקצועי. אנחנו לא מתפשרים על צרכיו של הכלב לאורך התהליך, ומכשירים את בוגרינו לפתור כל בעיה תוך שמירה על כבוד הדדי, אמון ושיתוף פעולה עם הכלב. כלים שמטרתם להכאיב לכלב או להלחיץ אותו אינם שיטת עבודה עבורנו. אם יש דרך להגיע לתוצאות מבלי לפגוע בכלב - אז למה לא?

האם מרקר מספקת עבודה למאלפים?

כחלק מהיותנו בית ספר מוכר וותיק - פונים אלינו לא מעט בעלי כלבים במטרה לקבל המלצות על מאלפים העובדים באזור מגוריהם ועובדים בדרך המרקר. אנחנו נהנים לתת המלצות על בוגרי הכשרות שלנו שיוכלו לתת מענה מקצועי.

האם מאלף מרקרי יכול לפתור גם בעיות מורכבות כמו תוקפנות וחרדות?

אלף מרקרי מסוגל לתת מענה לכל בעיה התנהגותית שהיא ויתרה מכך - טיפול התנהגותי בדרך המרקר טריינינג פותר את הבעיה מהשורש וכך מבטיח פתרון ארוך טווח. דווקא בבעיות מורכבות חשוב עוד יותר שהטיפול יושתת על אמון ותקשורת נכונה בין הכלב ובעליו כפי שהוא בדרך המרקר טריינינג. בעקבות תהליך נכון נראה שיפור משמעותי באיכות החיים של שניהם ונקנה להם את היכולת לחיות יחד בהרמוניה.

לקביעת פגישת התאמה לקורס ולמידע נוסף