תרנגולת שלמדה להבחין בין 3 צורות

בדרך המרקר טריינינג ניתן ללמד כל בע”ח התנהגויות כאלה ואחרות. בסרטון הבא תוכלו לראות תרנגולת שלמדה להבחין בין 3 צורות ומקרת רק את העיגול בכדי לקבל את החיזוק שלה.

אז הרבה הרבה סבלנות, וגם כאן השתמשנו בשיטת הלכידה (כמו בסרטון עם הדג). הצענו את שלושת הצורות וחיכינו שהתרנגולת תבחר מעצמה לנקר את צורת העיגול. כשניקרה, הקלקנו וחיזקנו בעזרת אוכל. אחרי כמה לכידות של אותה ההתנהגות, ניתן היה לראות שההתנהגות נלמדה בכך שהתרנגולת בחרה לנקר את העיגול גם כשהחלפנו בצדדים ובמיקום של הצורות.

כל בע”ח יחזור על פעולה/התנהגות שהתוצאה שלה הייתה נעימה/מועילה. התרגיל הנ”ל הוא מתוך פרוייקט מיוחד בקורס אילוף כלבים בבית הספר. תהנו!

רוצים להבין טוב יותר את הכלב שלכם?

הצטרפו עכשיו למרקר בייסיק - קורס מקוון שמיועד למי שרוצה לקחת את הקשר שלו עם כלבים כמה צעדים קדימה, להעמיק ולהעשיר את הידע לגבי התנהגות כלבים ותהליכי למידה.
הקורס מכיל 21 שיעורים מוקלטים + שיעור בונוס שיעניקו לכם כלים עיוניים ופרקטיים מעניינים ושימושיים ותוכלו ללמוד בקצב שלכם, בכל מקום ובכל זמן!
שתפו:

אולי יעניין אותך גם:

מרקר טריינינג בעולם

דרך המרקר טריינינג הולכת ותופסת תאוצה ברחבי העולם בקרב מאלפים וארגונים רבים.  ריכזנו בשבילכם כמה דוגמאות מובילות: קארן פריור (Karen Pryor): רב-המכר

חשיפה – כל מה שרצית לדעת

רובנו שמענו בעבר את המושג “חשיפה”, אבל מה הוא אומר? המושג חשיפה מתייחס לתהליך הסוציאליזציה של גור. מדובר בלמידה ורכישה

רוצה לדעת עוד?

אחרי שהכרת את אנשי הצוות המעולים שלנו. תרצה להצטרף לעולם שלנו?

זה פשוט!

קורס אילוף כלבים בדרך המרקר

חולמים להפוך את האהבה לכלבים למקצוע מאתגר ומתגמל? בואו לשמוע על קורס האילוף שלנו, שיכין אתכם לעבודה עצמאית כמאלפי כלבים בגישה הומנית. ההרשמה בעיצומה!
ההרשמה בעיצומה!