שאלות ותשובות - לימודי אילוף כלבים במרקר טריינינג

מתלבטים.ות לגבי הלימודים אצלנו? ריכזנו שאלות ותשובות נפוצות של מתעניינות ומתעניינים בלימודי אילוף כלבים:

בכל מחזור לימוד יש כ-20 סטודנטים. בשלב המעשי, התלמידים מתחלקים לקבוצות של 4 סטודנטים וכלב, עם מדריך בכל אחת מהקבוצות.

אורך הקורס הוא שנה, ובסיומה תקבלו תעודה ותוכלו להתחיל לעבוד כמאלפים עצמאיים.

לא! יש מספיק כלבים לתרגל איתם בכיתה.

במסגרת הקורס תלמדו תאוריות למידה, הלקוחות מתורת ההתנהגות של בעלי החיים. בנוסף, תרכשו כלים פרקטיים שיאפשרו לכם ללמד את הכלב באופן היעיל והמדויק ביותר. הלימודים הינם בגישה 100% חיובית, ואין כל שימוש בכלים אברסיביים לתיקון התנהגות (בהתאם למחקרים המדעיים העדכניים ביותר בתחום).

בהחלט! סטודנטים רבים בוחרים ללמוד אצלנו אילוף מקצועי מתוך אהבה וחיבור לכלבים, כדרך להעמיק את הידע ואת יכולות האילוף עבור הכלבים שלהם, או ככלי לפיתוח אישי, ולא בהכרח לצורך עיסוק מקצועי

הלימודים במרקר טריינינג הם מגיל 18 ומעלה, ומותנים בראיון אישי.

אילוף כלבים הוא מקצוע עצמאי ברובו, עם כל הכרוך בכך. אנחנו מבינים שעבודה עצמאית יכולה להרתיע, ולכן חלק מהקורס שלנו מוקדש להסבר מפורט כיצד מגייסים לקוחות ומתנהלים מולם, איך גובים תשלום, התנהלות מול רשויות המס וכו’. בנוסף לכך, תקבלו מאיתנו ומקהילת הבוגרים שלנו סיוע ותמיכה גם לאחר הלימודים.

בסיום הלימודים תקבלו תעודת מאלף כלבים מוסמך מטעם מרקר טריינינג. חשוב לדעת שאילוף כלבים לא מוכר כמקצוע רשמי במדינת ישראל, כך שלתעודה שתקבלו אין משמעות חוקית. כלומר, כל אחד יכול לעבוד כמאלף כלבים – עם או בלי תעודה. עם זאת, בעלי כלבים רבים מעדיפים לעבוד ספציפית עם מאלפים בוגרי מרקר טריינינג בשל הגישה ההומנית שלנו.

נכון לתקופה זו, מאלפי כלבים גובים כ-250-450 ש”ח לשעת עבודה. כמו בתחומים נוספים, התעריף יכול לגדול בהתאם לניסיון המאלף, הישגיו והביקוש לשירותיו. מהיכרותנו טווח המחירים יכול להיות רחב, ופוטנציאל ההשתכרות במקצוע גדול מאוד.

הלימודים הם גם עיוניים וגם מעשיים, וכוללים גם סטאז’ שיאפשר לכם לראות ולחוות את תהליך העבודה בתוך מסגרת לימודית, אך באופן שמשקף בצורה מדויקת עבודת אילוף עצמאית.

אמנם אנחנו בתל אביב, אבל יש אצלנו חניה! מעבר לזה, יש תחנת רכבת במרחק 10 דקות הליכה, וקווי אוטובוס רבים שעוברים ממש לידנו.

הלימודים פרונטליים לחלוטין. במקרים מסוימים, יש אפשרות להתחבר לחלק מהשיעורים דרך הזום.

בהחלט! צוות ההדרכה שלנו כולל אנשי מקצוע עם הכשרה בתחום החינוך, ואנו מספקים פתרונות יצירתיים למי שזקוק לכך.

מזמינים אתכם.ן להעז ולהגשים חלום, לזכות בקריירה מספקת ומתגמלת ולחולל שינוי בחיים של כלבים ושל האנשים שלהם. לפרטים:

דילוג לתוכן