מקצוע אילוף כלבים

אילוף כלבים כמקצוע

אילוף כלבים הופך בעשורים האחרונים למקצוע חשוב, רציני ומכובד בחברה האנושית. לפיכך הוא מקצוע נדרש ביותר ואף נחשב כשירות שגרתי לכל דבר ועניין. כמעט כל אחת ואחד אוהב/ת בעלי חיים בכלל ובמיוחד כלבים והיה מוכן (ואף רוצה) להכניס לחייו שותף או שותפה על ארבע. כן גם הולך וגדל הביקוש לכלבי עבודה מסוגים שונים ולצרכים מגוונים מצד אנשים פרטיים, עמותות, ארגונים ומוסדות שונים, עד-כדי-כך שהתחום כולו זוכה להכרה רחבה בציבור, כיום יותר מתמיד. כן הביקוש למאלפים מקצועיים הולך וגובר בעקומה משמעותית בשנים האחרונות. כאמור עיסוק בכלבנות על התמחויותיו המגוונות נחשב כיום לעיסוק מבוקש, ריווחי, מעניין ואפילו מרתק, החובק בתוכו אהבה גדולה לבעלי חיים ושאיפה לקידומם בחברה האנושית.

אילוף כשפה בינלאומית נרכשת

הכלב הוא חברו הטוב ביותר של האדם מאז שהאדם זוכר את עצמו. הכלב, כחיה טובה ונאמנה, תמיד אהב להיות בקרבתו של האדם ולשרת אותו כבן לוויה בתפקידים רבים לאורך ההיסטוריה. הצורך לאלף את הכלב לא חדש לתקופתנו, אך מתחזק כיום כצורך בסיסי להבין את הכלב ולגרום לו לשתף פעולה עם חברו האדם. בין אם מדובר בכלבי מחמד או כלבי עבודה, אנחנו למדים כיום שככל שנבין יותר את הכלב, כך נוכל לפתח טוב יותר את הקשר עימו ולהשיג ממנו תוצאות ברמה גבוהה ביותר. הדבר נכון הן לגבי כלבי עבודה שנדרש מהם ביצוע תפקידים מסוימים וביתר שאת לגבי כלבי מחמד מבויתים שנאלצים להתאים את אופיים הקדום לתנאי מגורים אורבניים לחלוטין. לצערינו, עם התופעה האורבנית מגיעות הרבה מאוד בעיות התנהגות כלביות שלרוב אינן מטופלות נכון, או לא מטופלות כלל.

התפתחות וייחודיות כחלק מהמהפכה

בניגוד לדרכים המסורתיות לאילוף כלבים שהיו נהוגות בעבר וחלקן אף עד היום, נמצאה דרך מדעית ומדויקת להפליא, העומדת בניגוד כמעט גמור לשיטות הנפוצות מהעבר. דרך המרקר טריינינג מייצגת גישה שמקבילה לאינטליגנציה הרגשית של האדם, אך ביחס לכלב. דרך זו מניבה תוצאות מפתיעות ומהפכניות, תוך יצירת קשר עמוק ומכבד בין המאלף, הכלב ובעליו. במהלך תהליך האילוף והאימון מגיעים הבעלים וכלבם לרמת קשר ושיתוף פעולה שאין כמותה. זהו קשר אפקטיבי שניתן ללמידה ולהעברה מאיש המקצוע לכל אדם ומשפחה. מאלפי מרקר טריינינג אומרים: “כל אחד יכול”, ואכן זה כך.

כלבים שמחים ומאושרים

כלבי המרקר טרייניניג נהנים מחיים מלאים חסרי הענשה, הפחדה ואיומים. כתוצאה מכך הם כלבים בריאים בגופם ובנפשם, שמחים ומשתפי פעולה מרצון.

אז הצטרפו עוד היום לקהילה בינלאומית שיוצרת לא פחות ממהפכה שהופכת את האדם גם לחברו הטוב של הכלב. זכרו, כל אחד יכול!

יכול לעניין אותך גם:

קורס אילוף כלבים

כלבנות טיפולית בדרך המרקר טריינינג

כלב דומיננטי? כלב אלפא – לא מה שחשבת!

מידע על כלבים – בניית תקשורת

רוצים להבין טוב יותר את הכלב שלכם?

הצטרפו לקורס "מרקר בייסיק": 21 שיעורים מוקלטים + שיעור בונוס שיעניקו לכם כלים עיוניים ופרקטיים מעניינים ושימושיים ותוכלו ללמוד בקצב שלכם, בכל מקום ובכל זמן!
הקורס מיועד למי שרוצה לקחת את הקשר שלו עם כלבים כמה צעדים קדימה, להעמיק ולהעשיר את הידע לגבי התנהגות כלבים ותהליכי למידה.
מומלץ!
שתפו:

אולי יעניין אותך גם:

האם זה אכן הכל או כלום?

עוד יום, עוד ייעוץ אם הייתי משתף את לו”ז הנסיעות שלי עם אנשים, רובם היו מבועתים מכמות הזמן שאני מבלה

ספורט כלבני: אג’יליטי

אג’יליטי. כן, קראתם נכון וזאת לא מילה שהמצאנו. “אג’יליטי” משמעה “זריזות” ובעצם מדובר בספורט כלבני תחרותי שדומה לספורט הקפיצות ברכיבה

אילוף רועה גרמני

אחד הגזעים האהובים והפעילים ביותר בעולם ובארץ הוא הרועה הגרמני. מדובר בגזע בעל יכולות גבוהות, חושים חדים ו”רעב” לעבודה. לא

רוצה לשמוע על הקורסים שלנו?

מזמינים אותך להצטרף לקורסי האילוף והכלבנות הטיפולית שלנו, בגישה הומנית ומבוססת מחקר.
מתאים גם למי שמחפש מקצוע מתגמל, וגם להורי כלבים שרוצים להבין את הכלב שלהם לעומק ולטפל בבעיות התנהגות.
מקומות אחרונים בקורס הקרוב!

רוצה לשמוע על הקורסים שלנו?

מזמינים אותך להצטרף לקורסי האילוף והכלבנות הטיפולית שלנו, בגישה הומנית ומבוססת מחקר.
מתאים גם למי שמחפש מקצוע מתגמל, וגם להורי כלבים שרוצים להבין את הכלב שלהם לעומק ולטפל בבעיות התנהגות.
מקומות אחרונים בקורס הקרוב!

חולמים להיות מאלפי כלבים או כלבנים טיפוליים?

ההרשמה למחזור ה-30 בעיצומה:

  • קורס אילוף כלבים
  • קורס כלבנות טיפולית

בואו ללמוד לטפל בנפש של
כלב, וללמוד לתמוך במי שזקוק לנו
בליווי של החברים הכי טובים
שלנו – כלבים.

לימודים בגישה מבוססת מחקר, ללא ענישה או גרימת כאב לכלב.

דילוג לתוכן