מה אנחנו עושים בעצם?

מרקר טריינינג הוא בית מקצועי לכל מה שקשור בהתנהגות כלבים.

המטרה שלנו היא להוביל שינוי בדרך שבו אנשים רואים את כלביהם. אנחנו מנגישים כלים מקצועיים שמאפשרים לכל אדם התייחס לכלב שלו כבן משפחה ולבנות חיים שמחים והרמוניים המבוססים על הבנה, כבוד הדדי ושיתוף פעולה.

לתפיסתינו, לכל משפחה שמגדלת כלב יש את הזכות לגדל ולחנך אותו ברגישות, ולהתמודד עם כל קושי בצורה יעילה והומאנית

בתחילת דרכינו התמקדנו בהכשרת אנשי מקצוע מצויינים, בידיעה שכל בוגר ובוגרת שלנו יוכלו להשפיע על מאות משפחות ולשפר את איכות החיים שלהן.

עם השנים גילינו שהרעב לידע רק הולך וגדל, עוד ועוד אנשים פונים מחפשים ללמוד ולהעמיק את ההבנה שלהם בהתנהגות של כלבים!

היום כבר אפשר לומר שיש לנו את הזכות להוביל מהפכה.

זו מילה גדולה, אבל זה באמת מה שמתרחש בארץ בשנים האחרונות, עם התפתחות העולם הכלבני והעלייה בדרישה לידע מקצועי.

אף אחד לא רוצה לפגוע בכלב שלו או להיכנס איתו לקונפליקטים כל הזמן, לכן ככל שהמידע הופך נגיש ולאנשים ניתנת ההזדמנות לייצר תקשורת אחרת עם הכלבים שלהם – הם קופצים על ההזדמנות ולא מביטים לאחור.

גם גדולי הספקנים מבינים שאפשר להשאיר את המיתוסים והתאוריות המיושנות לגבי הצורך להיות דמות משטרת, נוקשה ומאיימת לכלבים שלנו.

היום ידוע שכלב הוא לא חיית להקה שרואה בנו מתחרים על מעמד האלפא, הוא לא מנסה להשתלט על מקומו בראש ההיררכיה או להפגין דומיננטיות. זה הרבה יותר פשוט מזה – הוא רוצה להרגיש בטוח, לעשות כמה שיותר כיף ושיהיה לו טוב.

היום אנשים מבינים שאפשר ללמד כלבים לחיות איתנו בהרמוניה, ללא מאבקי כוחות. אפשר וכדאי לייצר גבולות ברורים וחוקים, להקפיד עליהם ולהקנות לכלב הרגלים טובים יותר, אבל עדיף לעשות את זה בצורה נעימה, מבלי להכאיב לכלב או לאיים עליו בעונשים.

גדלנו, צמחנו וכך גם העשייה שלנו!

 • הדרכות בבתי ספר ברחבי הארץ
  בוגרי מרקר טריינינג מקיימים שיעורים קבועים על בסיס שבועי לילדים במגוון גילאים, במטרה להקנות להם את הכלים להבין כלבים טוב יותר. ההשתתפות בשיעורים מסייעת לפיתוח מיומנויות חברתיות, יכולת לחוש אמפתיה וחמלה, רגישות לסביבה ובניית הבטחון העצמי.
 • הרצאות בנושאים שונים
  מגוון ההרצאות שלנו רחב ומשתנה, החל מהדרכות לבני נוער, דרך מתנדבי עמותות או מגדלי כלבים ועד הרצאות למאלפים ואנשי מקצוע ממגוון תחומים משיקים.
 • קורסים וסדנאות למגדלי כלבים
  אידאלי לאוהבי כלבים סקרנים ומשקיענים, שרוצים להעשיר את הידע שלהם, ללמוד ולהבין לעומק את עולם הכלבים.
 • שיתופי פעולה עם עמותות
  בוגרים שלנו עובדים או מתנדבים בהרבה מהעמותות ברחבי הארץ ולאורך השנים היו לנו לא מעט שת”פים ואנחנו תמיד פתוחים ליוזמות חדשות. העבודה של הסטודנטים שלנו עם כלבי עמותות כבר עזרה לעשרות כלבים להתכונן לאימוץ המיוחל ולהפוך לכלבי משפחה נינוחים ושמחים יותר.
 • לימודי אילוף כלבים מקצועיים
  הקורס להכשרת מאלפים במרקר טריינינג הוא כרטיס הכניסה לגולדן רינג של לעולם הכלבים. מדובר בהכשרה מקיפה, מעמיקה וסופר מקצועית שתצאו ממנה עם הכלים להבין כלבים ברמה שלא חלמתם. לומדים ממגוון רחב של אנשי מקצוע מעולים, מתנסים בעבודה עם כל מיני כלבים, עוברים מסע מיוחד ומרגש עם הכלבים האישיים ומקבלים כלים מקצועיים שהופכים את הסטודנטים למאלפים מצויינים.
 • מפגשים, סמינרים וקורסי המשך מקצועיים למאלפים
  קהילת הבוגרים שלנו חיה ובועטת!
  אנחנו שומרים על קשר רציף עם בוגרי ההכשרות וממשיכים לייצר עבורם הזדמנויות חדשות לעבודה וללמידה. המטרה שלנו היא שמאלפי מרקר טריינינג יצליחו להשפיע ולתרום לכמה שיותר כלבים ואנשים, ולכן אנחנו מקדמים ותומכים בעשייה שלהם.
 • תו התקן
  כיוון שמקצועות הכלבנות לא מפוקחים במדינת ישראל, אין דרך טובה להבחין בין אנשי מקצוע. אי אפשר לדעת מי מוסמך ומי לא, איזו הכשרה כל אחד עבר, מה היכולות שלו ומהי גישת העבודה שלו.
  אנחנו מאמינים שזו זכותם וחובתם של כל מי שנעזר במאלף, לדעת את הדברים האלו. תו התקן שלנו ניתן על פי סטנדרט מקצועי ברור אשר מתייחס לכל הפרמטרים האלו. הוא נועד לעזור ללקוחות למצוא את אנשי המקצוע שמתאימים להם, לבדל מאלפים מקצועיים בשוק העבודה ולקדם את הגישה המקצועית של אילוף שאינו כוחני.
 • לימודי כלבנות טיפולית למאלפים
 • הקורס היחיד בארץ שבו הכלבים הם לא כלי, אלא פרטנרים מלאים בתהליך. הטיפול לעולם לא יבוא על חשבונם ושיתוף הפעולה שלהם מתוך חופש ובחירה הוא תנאי מהותי לטיפול. לאורך ההכשרה המאלפים ילמדו איך לתעל את היתרונות שבחיבור המיוחד בין כלבים ואנשים כדי לייצר תהליכי ריפוי.
 • קהילת הפייסבוק המופלאה שלנו
  יש לכם כלב ואתם עוד לא שם? דחוף להצטרף!
  קבוצת הפייסבוק שלנו מנוהלת על ידי מאלפים בוגרי האקדמיה, פתוחה לכולם ללא עלות והחברות בה מזכה אתכם בהנחה להרבה מהשירותים שלנו. בקבוצה תוכלו לשתף ולהתייעץ על כל נושא שקשור בהתנהגות כלבים, לקבל טיפים מעולים ולהיות חלק מהקהילה הגדולה של מרקר. עשרות מאלפים שופכים שם ידע בנדיבות, בסבלנות ובמקצועיות ככה שבאמת מדובר במכרה זהב לכל אוהבי הכלבים באשר הם.

ויש עוד הרבה תוכניות להמשך 🙂

אנחנו מאמינים שאם נעבוד קשה, יבוא היום שבו אף כלב לא יסבול בשם האילוף.

רוצים להבין טוב יותר את הכלב שלכם?

הצטרפו לקורס "מרקר בייסיק": 21 שיעורים מוקלטים + שיעור בונוס שיעניקו לכם כלים עיוניים ופרקטיים מעניינים ושימושיים ותוכלו ללמוד בקצב שלכם, בכל מקום ובכל זמן!
הקורס מיועד למי שרוצה לקחת את הקשר שלו עם כלבים כמה צעדים קדימה, להעמיק ולהעשיר את הידע לגבי התנהגות כלבים ותהליכי למידה.
מומלץ!
שתפו:

אולי יעניין אותך גם:

גור נושך – מה אפשר לעשות?

גורי כלבים נושכים – זאת הדרך שלהם לחקור וללמוד על העולם, בדיוק כמו שתינוקות תופסים כל דבר ומכניסים לפה. לגורים

לדבר התנהגות

הכלב השתחרר מהרצועה ורץ תוך נביחות רמות לכיוון פועל הבניין שעמד בצד הדרך. הוא גמע את עשרים המטרים שהפרידו בינו

רוצה לשמוע על הקורסים שלנו?

מזמינים אותך להצטרף לקורסי האילוף והכלבנות הטיפולית שלנו, בגישה הומנית ומבוססת מחקר.
מתאים גם למי שמחפש מקצוע מתגמל, וגם להורי כלבים שרוצים להבין את הכלב שלהם לעומק ולטפל בבעיות התנהגות.
מקומות אחרונים בקורס הקרוב!

רוצה לשמוע על הקורסים שלנו?

מזמינים אותך להצטרף לקורסי האילוף והכלבנות הטיפולית שלנו, בגישה הומנית ומבוססת מחקר.
מתאים גם למי שמחפש מקצוע מתגמל, וגם להורי כלבים שרוצים להבין את הכלב שלהם לעומק ולטפל בבעיות התנהגות.
מקומות אחרונים בקורס הקרוב!

חולמים להיות מאלפי כלבים?

נותרו מקומות אחרונים למחזור ה-29 של קורס מאלפי כלבים במרקר טריינינג

בואו ללמוד כיצד לתקשר עם כלבים ולעזור להם לחיות בהרמוניה עם המשפחה שלהם, בגישה חדשנית מבוססת מחקר, ללא ענישה או גרימת כאב

דילוג לתוכן