האהבה לכלבים מתחילה מגיל צעיר – פרוייקט בתי הספר של מרקר טריינינג

זה לא סוד שהחזון של מרקר הוא חינוכי – לשנות את הדרך שבה אנחנו מסתכלים על הקשר שלנו עם כלבים.
האמת היא, שעבורינו זו דרך חיים שגולשת הרבה מעבר למקצוע ולכן ביה”ס שלנו הוא קצת שונה בנוף של עולם הכלבנות הישראלי.
אם אתם עוד לא מכירים אותנו ואת הייחודיות שבאימון מרקרי, מוזמנים לקרוא עלינו קצת לפני שאתם ממשיכים לקרוא על התוכנית שלנו לילדים ובני נוער.
היכולת להניע כלב לשתף פעולה וללמד אותו מתוך אמון, ביטחון והבנה היא מיומנות שנבנית על יסודות חזקים של הקשבה לכלב והבנה מעמיקה של התנהגות.
או כמו שאומרים, כשיש מוח – לא צריך כוח 🙂
כשלומדים לייצר שיתוף פעולה, להבין לעומק מוטיבציה ובוחרים להשקיע בעבודת צוות – רוכשים מיומנויות שיכולות לשרת אתכם בכל מערכת יחסים, ובפרט עם כלבים.
היינו רוצים שכל אדם בישראל, ילד או מבוגר, יזכה לראות כלבים כמו שאנחנו רואים אותם -כפרטנרים לחיים, כבני משפחה, כחברים הכי טובים שלנו שראויים שנהיה הכי טובים אליהם בחזרה.

אז אנחנו מאוד שמחים לעדכן שיצאנו בפיילוט חדש של תוכנית שנתית להדרכה בבתי ספר!
התוכנית נועדה לקדם את הערכים של הכלה, רגישות וכבוד לסביבה ובמקביל לקרב ולהנגיש את עולם הכלבים לדור הצעיר. התחלנו השנה עם 2 בתי ספר, יסודי בגבעתיים ותיכון בחדרה על בסיס מפגשים קבועים של בין שעתיים לחמש שעות בשבוע.
המדריכות הנפלאות שיובילו את התוכניות הן כמובן בוגרות שלנו:
ניקול סמילא ומור ימיני 🤩
שתיהן נשות מקצוע חדות ורגישות, מנוסות עם כלבים, עם ילדים ועם בני נוער ובעיקר – שתיהן עובדות עם כל הלב. אין לנו ספק שהן יעשו עבודה מדהימה ואנחנו מאוד גאים שהן החלוצות של הפרוייקט!

בכנות, אנחנו קצת מקנאים בתלמידים האלה. הלוואי שהיו כאלה תוכניות כשהיינו בביה”ס והיינו זוכים לגלות את התחום הזה בשלב מוקדם יותר בחיים!

רוצים להבין טוב יותר את הכלב שלכם?

הצטרפו עכשיו למרקר בייסיק - קורס מקוון שמיועד למי שרוצה לקחת את הקשר שלו עם כלבים כמה צעדים קדימה, להעמיק ולהעשיר את הידע לגבי התנהגות כלבים ותהליכי למידה.
הקורס מכיל 21 שיעורים מוקלטים + שיעור בונוס שיעניקו לכם כלים עיוניים ופרקטיים מעניינים ושימושיים ותוכלו ללמוד בקצב שלכם, בכל מקום ובכל זמן!
שתפו:

אולי יעניין אותך גם:

מרקר טריינינג בעולם

דרך המרקר טריינינג הולכת ותופסת תאוצה ברחבי העולם בקרב מאלפים וארגונים רבים.  ריכזנו בשבילכם כמה דוגמאות מובילות: קארן פריור (Karen Pryor): רב-המכר

חשיפה – כל מה שרצית לדעת

רובנו שמענו בעבר את המושג “חשיפה”, אבל מה הוא אומר? המושג חשיפה מתייחס לתהליך הסוציאליזציה של גור. מדובר בלמידה ורכישה

רוצה לדעת עוד?

אחרי שהכרת את אנשי הצוות המעולים שלנו. תרצה להצטרף לעולם שלנו?

זה פשוט!

קורס אילוף כלבים בדרך המרקר

חולמים להפוך את האהבה לכלבים למקצוע מאתגר ומתגמל? בואו לשמוע על קורס האילוף שלנו, שיכין אתכם לעבודה עצמאית כמאלפי כלבים בגישה הומנית. ההרשמה בעיצומה!
ההרשמה בעיצומה!