אמילי לארלם (“קיקופאפ”) בישראל

במרץ 2013 התארחה בבית הספר לאילוף במרקר טריינינג המאלפת האמריקאית הנודעת אמילי לארלם, בעלת הערוץ “קיקופאפ” ביוטיוב, והעבירה סמינר אילוף של יומיים שלמים בפני אוהבי כלבים ומאלפים.  רצינו שזה יהיה האירוע הגדול שאי-פעם היה בישראל בתחום אילוף הכלבים – וכך אכן היה!  מאה ועשרים אנשים הגיעו להקשיב, לצפות וללמוד מקיקופאפ על תרגילי אילוף שונים, אותם היא הדגימה בפירוט רב.  ההדגמות שהיא עשתה עם כלב דמיוני היו משעשעות במיוחד!

אמילי לארלם מדגימה עם ג'ולי. (צילום: עירא זליכה)
אמילי לארלם מדגימה עם ג’ולי. (צילום: עירא זליכה)

בסמינר נהנינו מאולם נוח וממוזג, מקייטרינג טבעוני שכלל כיבוד ושתיה לאורך כל היום וארוחות צהריים חמות, ממערכת סאונד מקצועית ואיש סאונד צמוד, ממסך ענק עליו הוקרנו הסרטונים שליוו את ההרצאות (כולל מספר סרטונים מתוך ה-DVD  החדש של קיקופאפ!), ומשקית מתנות נדיבה לכל משתתף.  תודה רבה לקאנין קוויאר ולחנות “בליטוף” מהרצליה על תמיכתם באירוע.

אמילי הדגימה בפנינו תרגילים רבים שמטרתם לעזור לנו לחנך את הכלב, ולשפר ולפתור בעיות התנהגות (כגון קפיצות, גניבת מזון, משיכה ברצועה וריאקטיביות לכלבים או אנשים אחרים). אך יותר מהכל – התרגילים נועדו להעמיק את הקשר והאמון בין האדם והכלב, לשפר את איכות החיים של שני הצדדים, ולהחזיר את אלמנט הכיף לחיים שלנו עם היצורים הפרוותיים הללו!

אמילי לארלם והקהל בסמינר (צילום: עירא זליכה)
אמילי לארלם והקהל בסמינר (צילום: עירא זליכה)
למחרת הסמינר זכו בוגרי ותלמידי בית הספר להשתתף במפגש מיוחד ואינטימי עם אמילי, שבו כל אחד קיבל את ההזדמנות לעבוד עם כלבו האישי בהדרכתה הצמודה של אמילי, לקבל ממנה טיפים אישיים לעבודה מדוייקת יותר עם הכלבים, ואף להצטלם לדיוידי הבאים שלה שהיו באותה העת בהכנה. התרגשנו, נהנינו ולמדנו המון מההזדמנות הנפלאה הזאת שסיפק לנו בית הספר!
הנה תמונות נוספות מהסמינר ומהמפגש המיוחד לבוגרי בית הספר:
3  2  
32

רוצים להבין טוב יותר את הכלב שלכם?

הצטרפו לקורס "מרקר בייסיק": 21 שיעורים מוקלטים + שיעור בונוס שיעניקו לכם כלים עיוניים ופרקטיים מעניינים ושימושיים ותוכלו ללמוד בקצב שלכם, בכל מקום ובכל זמן!
הקורס מיועד למי שרוצה לקחת את הקשר שלו עם כלבים כמה צעדים קדימה, להעמיק ולהעשיר את הידע לגבי התנהגות כלבים ותהליכי למידה.
מומלץ!
שתפו:

אולי יעניין אותך גם:

מה אנחנו עושים בעצם?

מרקר טריינינג הוא בית מקצועי לכל מה שקשור בהתנהגות כלבים. המטרה שלנו היא להוביל שינוי בדרך שבו אנשים רואים את

רוצה לשמוע על הקורסים שלנו?

מזמינים אותך להצטרף לקורסי האילוף והכלבנות הטיפולית שלנו, בגישה הומנית ומבוססת מחקר.
מתאים גם למי שמחפש מקצוע מתגמל, וגם להורי כלבים שרוצים להבין את הכלב שלהם לעומק ולטפל בבעיות התנהגות.
מקומות אחרונים בקורס הקרוב!

רוצה לשמוע על הקורסים שלנו?

מזמינים אותך להצטרף לקורסי האילוף והכלבנות הטיפולית שלנו, בגישה הומנית ומבוססת מחקר.
מתאים גם למי שמחפש מקצוע מתגמל, וגם להורי כלבים שרוצים להבין את הכלב שלהם לעומק ולטפל בבעיות התנהגות.
מקומות אחרונים בקורס הקרוב!

חולמים להיות מאלפי כלבים?

נותרו מקומות אחרונים למחזור ה-29 של קורס מאלפי כלבים במרקר טריינינג

בואו ללמוד כיצד לתקשר עם כלבים ולעזור להם לחיות בהרמוניה עם המשפחה שלהם, בגישה חדשנית מבוססת מחקר, ללא ענישה או גרימת כאב

דילוג לתוכן