אמילי לארלם (“קיקופאפ”) בישראל

במרץ 2013 התארחה בבית הספר לאילוף במרקר טריינינג המאלפת האמריקאית הנודעת אמילי לארלם, בעלת הערוץ “קיקופאפ” ביוטיוב, והעבירה סמינר אילוף של יומיים שלמים בפני אוהבי כלבים ומאלפים.  רצינו שזה יהיה האירוע הגדול שאי-פעם היה בישראל בתחום אילוף הכלבים – וכך אכן היה!  מאה ועשרים אנשים הגיעו להקשיב, לצפות וללמוד מקיקופאפ על תרגילי אילוף שונים, אותם היא הדגימה בפירוט רב.  ההדגמות שהיא עשתה עם כלב דמיוני היו משעשעות במיוחד!

אמילי לארלם מדגימה עם ג'ולי. (צילום: עירא זליכה)
אמילי לארלם מדגימה עם ג’ולי. (צילום: עירא זליכה)

בסמינר נהנינו מאולם נוח וממוזג, מקייטרינג טבעוני שכלל כיבוד ושתיה לאורך כל היום וארוחות צהריים חמות, ממערכת סאונד מקצועית ואיש סאונד צמוד, ממסך ענק עליו הוקרנו הסרטונים שליוו את ההרצאות (כולל מספר סרטונים מתוך ה-DVD  החדש של קיקופאפ!), ומשקית מתנות נדיבה לכל משתתף.  תודה רבה לקאנין קוויאר ולחנות “בליטוף” מהרצליה על תמיכתם באירוע.

אמילי הדגימה בפנינו תרגילים רבים שמטרתם לעזור לנו לחנך את הכלב, ולשפר ולפתור בעיות התנהגות (כגון קפיצות, גניבת מזון, משיכה ברצועה וריאקטיביות לכלבים או אנשים אחרים). אך יותר מהכל – התרגילים נועדו להעמיק את הקשר והאמון בין האדם והכלב, לשפר את איכות החיים של שני הצדדים, ולהחזיר את אלמנט הכיף לחיים שלנו עם היצורים הפרוותיים הללו!

אמילי לארלם והקהל בסמינר (צילום: עירא זליכה)
אמילי לארלם והקהל בסמינר (צילום: עירא זליכה)
למחרת הסמינר זכו בוגרי ותלמידי בית הספר להשתתף במפגש מיוחד ואינטימי עם אמילי, שבו כל אחד קיבל את ההזדמנות לעבוד עם כלבו האישי בהדרכתה הצמודה של אמילי, לקבל ממנה טיפים אישיים לעבודה מדוייקת יותר עם הכלבים, ואף להצטלם לדיוידי הבאים שלה שהיו באותה העת בהכנה. התרגשנו, נהנינו ולמדנו המון מההזדמנות הנפלאה הזאת שסיפק לנו בית הספר!
הנה תמונות נוספות מהסמינר ומהמפגש המיוחד לבוגרי בית הספר:
3  2  
32

רוצים להבין טוב יותר את הכלב שלכם?

הצטרפו עכשיו למרקר בייסיק - קורס מקוון שמיועד למי שרוצה לקחת את הקשר שלו עם כלבים כמה צעדים קדימה, להעמיק ולהעשיר את הידע לגבי התנהגות כלבים ותהליכי למידה.
הקורס מכיל 21 שיעורים מוקלטים + שיעור בונוס שיעניקו לכם כלים עיוניים ופרקטיים מעניינים ושימושיים ותוכלו ללמוד בקצב שלכם, בכל מקום ובכל זמן!
שתפו:

אולי יעניין אותך גם:

מרקר טריינינג בעולם

דרך המרקר טריינינג הולכת ותופסת תאוצה ברחבי העולם בקרב מאלפים וארגונים רבים.  ריכזנו בשבילכם כמה דוגמאות מובילות: קארן פריור (Karen Pryor): רב-המכר

חשיפה – כל מה שרצית לדעת

רובנו שמענו בעבר את המושג “חשיפה”, אבל מה הוא אומר? המושג חשיפה מתייחס לתהליך הסוציאליזציה של גור. מדובר בלמידה ורכישה

רוצה לדעת עוד?

אחרי שהכרת את אנשי הצוות המעולים שלנו. תרצה להצטרף לעולם שלנו?

זה פשוט!

קורס אילוף כלבים בדרך המרקר

חולמים להפוך את האהבה לכלבים למקצוע מאתגר ומתגמל? בואו לשמוע על קורס האילוף שלנו, שיכין אתכם לעבודה עצמאית כמאלפי כלבים בגישה הומנית. ההרשמה בעיצומה!
ההרשמה בעיצומה!