איך להיות מאלף כלבים מצליח

הרבה אנשים שאוהבים בעלי חיים חושבים על אילוף כלבים כמקצוע או כעיסוק נוסף. למאלפים מצליחים זה באמת שילוב מנצח של כסף טוב ואהבה גדולה. אבל לא כל מאלף הוא מאלף מצליח. יותר נכון לומר שיש רק מעט שמצליחים. אז מה הופך מאלף למאלף מצליח כזה שיש לו עשרות לקוחות והטלפון שלו לא מפסיק לצלצל?
כדי להיות מאלף מוביל צריך עזרה וקשרים ומאד חשוב להתמקצע בתחומים רבים שחלקם לא באים באופן טבעי להרבה מהסטודנטים ולכן אנו עוזרים ומלווים אותם במהלך, אבל לא פחות חשוב, גם לאחר הקורס.

בMT אנחנו:

דואגים לכם לעבודה –  בתור בית ספר מקצועי להכשרת מאלפי כלבים, אנו מקבלים מקושרים עם הרבה מאד לקוחות המחפשים מאלף כלבים, אלינו מגיעות הצעות עבודה ממוסדות שונים ושיתופי פעולה מעניינים. ואת מי נעסיק אם לא את הבוגרים שלנו?  בנוסף מספר לא מבוטל של בוגרים עובד בבית הספר במערך התרגול המעשי, כאנשי סגל ואפילו במערך השיווק.

מלמדים לעבוד עם לקוח –   בנוסף ללמידה עמוקה של טכניקות אילוף ומספר שיטות לימוד לכל התנהגות, אנו מלמדים את הסטודנטים שלנו כיצד ללמד את הלקוחות שלהם לעשות זאת. בעבודה עצמאית הרבה ממשקל העבודה תלוי בלקוח, האם הוא יעשה כדברינו, יתרגל עם כלבו, ויקשיב להנחיות שלנו. ולכן עלינו להיות גם מורים מוצלחים לכל לקוח. לשם כך אנו שמים דגש על תיאורי מקרי אילוף אמתיים, בניית תכניות עבודה מותאמות אישית ומסירת מידע בצורה נכונה שמעודדת הקשבה ויישום. בנוסף אנו תמיד ממליצים ומספקים התלוות למאלף שבמקצוע זמן מה בכדי ללמוד ממנו- דבר המתאפשר בזכות  קהילת המאלפים שלנו.

שיווק – כעוסק עצמאי, מאוד חשוב שתדעו כיצד  לקדם את עצמכם. בMT  אנו יודעים שלדעת לשווק ולמכור זה מקצוע נרכש, ולכן אנו עורכים שיעורים המתמקדים בשיחת מכירה, פתיחת דף עסקי, מיתוג, וניתוח שוק פוטנציאלי. אנו מלמדים את התלמידים שלנו למצוא את דרכם הייחודית לשיווק.

תמיכה ועזרה – בMT  אנו מעודדים תמיכה, עזרה ואוזן קשבת לכל בוגר, מתחיל או ותיק, בשוק האילוף. אנו מארגנים מפגשי מאלפים, מפגשי דיונים בבעיות, סמינרים בינלאומיים ופגישות אישיות. בנוסף אנו מנהלים קבוצה של דיונים במקרים שונים: קשיים והתייעצויות בנושאי לקוחות, כלבים, ניהול עסק וכו’. הבוגרים שלנו כולם נהנים ממענה אישי ותמיכה אמיתית. בנוסף אנו לא מעודדים תחרות אלא דיון – יש מספיק עבודה לכולם. ולכן כאשר פונים לבוגרים שלנו לקוחות מאזורים בהם הם לא עובדים, הם מעבירים למאלפים באזור המתאים.

ניהול כלכלי – כיצד להתחיל? דרכי התאגדות, עוסק פטור או  מורשה? שותפות או עצמאות או חברה? חוזים וגבייה, אמצעי תשלום, הכרת הזכויות שלנו בתור עוסקים במקצוע אילוף כלבים, עבודה מול גופים שונים כמו רשויות מס וניהול נכון של עצמנו מבחינה כלכלית.

ניסיון וצבירת בטחון – בMT יש תכנית לימודים מעמיקה הכוללת התנסויות במגוון גדול של נושאים ואנו מכינים את הסטודנטים שלנו לרוב התרחישים שיכולים לקרות באילוף כלב. אך כמו בכל  לימודים הם אינם מחליפים ניסיון ובטחון. לכן הבנו כבר מזמן שיש ללמוד מהשטח ובזמן אמת לשם כך אנו מטפחים קהילה בה יש נגישות למאלפים אחרים ונוח להצטרף לשיעורים ולראות תהליך אילוף וטיפול התנהגותי. משום שיש קשר בין המאלפים, ישנה גם אפשרות להצטרף לתהליכים בתור מתנדבים, יועצים או כחוות דעת נוספת.

דרך המרקר טריינינג – כל למידה מלווה בתהליך ולכן אנו יודעים כי עבודה הדרגתית היא המביאה להצלחה, לכן אנו ממליצים לבוגרים שלנו לצבור בטחון במסגרות שמתאימות וקשורות לעבודה שלנו כמאלפים, כאלו שילמדו אותם ויאפשרו להם לעסוק סקר לפני הקפיצה למים כמו עבודה בחנות חיות, סייעת וטרינר, התנדבות או עבודה בכלבייה או עמותה, או בשירותי הולכת כלבים (דוג ווקינג).

רבות הן האופציות למאלף כלבים מתחיל. כאשר רואים את המטרה הסופית- להשתכר בכבוד ממקצוע מעשיר, מעניין ויוצר סיפוק אדיר – השמיים הם הגבול.

האם יש עבודה בזה? כמובן שיש! היום אנחנו יכולים לומר בגאווה שהבוגרים שלנו הם המבוקשים ביותר והמצליחים ביותר בתחום ונשמח לעזור גם לך להגיע למקום הזה.

אז אם החלטתם שאתם רוצים להצליח כמאלפים ואתם רוצים לשמוע פרטים נוספים מוזמנים ליצור איתנו קשר

רוצים להבין טוב יותר את הכלב שלכם?

הצטרפו עכשיו למרקר בייסיק - קורס מקוון שמיועד למי שרוצה לקחת את הקשר שלו עם כלבים כמה צעדים קדימה, להעמיק ולהעשיר את הידע לגבי התנהגות כלבים ותהליכי למידה.
הקורס מכיל 21 שיעורים מוקלטים + שיעור בונוס שיעניקו לכם כלים עיוניים ופרקטיים מעניינים ושימושיים ותוכלו ללמוד בקצב שלכם, בכל מקום ובכל זמן!
שתפו:

אולי יעניין אותך גם:

מרקר טריינינג בעולם

דרך המרקר טריינינג הולכת ותופסת תאוצה ברחבי העולם בקרב מאלפים וארגונים רבים.  ריכזנו בשבילכם כמה דוגמאות מובילות: קארן פריור (Karen Pryor): רב-המכר

חשיפה – כל מה שרצית לדעת

רובנו שמענו בעבר את המושג “חשיפה”, אבל מה הוא אומר? המושג חשיפה מתייחס לתהליך הסוציאליזציה של גור. מדובר בלמידה ורכישה

מקל וגזר? למה לא שוקולד!

או, מה אילוף כלבים יכול ללמד אותנו על יחסי אנוש מכירים את שיטת “המקל והגזר”, נכון? על התנהגות טובה תקבלו פרס,

רוצה לדעת עוד?

אחרי שהכרת את אנשי הצוות המעולים שלנו. תרצה להצטרף לעולם שלנו?

זה פשוט!

קורס אילוף כלבים בדרך המרקר

חולמים להפוך את האהבה לכלבים למקצוע מאתגר ומתגמל? בואו לשמוע על קורס האילוף שלנו, שיכין אתכם לעבודה עצמאית כמאלפי כלבים בגישה הומנית. ההרשמה בעיצומה!
ההרשמה בעיצומה!